101

Facebook nedir? Sizin Facebook hesabınız hala yok mu? Facebook online olarak aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantı kurmanızı ve paylaşmanızı kolaylaştıran bir sosyal ağ sitesidir . Başlangıçta üniversite öğrencileri için tasarlanmış olan Facebook, Harvard Üniversitesi’ne kaydolurken Mark Zuckerberg tarafından 2004 yılında kuruldu. 2006’ya kadar geçerli bir e-posta adresine sahip 13 yaşın üzerindeki herkes Facebook’a katılmaya başladı. Facebook bugün dünyanın en büyük sosyal ağı olarak bilinir ve dünya çapında 1 milyardan fazla kullanıcı bulunmakta.

Neden Facebook kullanıyorsunuz?

İnsanların neden Facebook’u kullanmaktan hoşlandığını hiç merak ettiniz mi? Sonuçta, e-posta, anlık mesajlaşma vb. gibi çevrimiçi iletişim kurmanın bir çok yolu vardır. Facebook’u benzersiz kılan şey, değer verdiğiniz kişilerle aynı anda bağlantı kurma ve paylaşma yeteneğidir.

Çoğu kişi için, bir Facebook hesabına sahip olmak artık online olmanın bir parçası, tıpkı kendi e-posta adresinize sahip olmak gibi. Ve Facebook çok popüler olduğu için, diğer web siteleri Facebook’u entegre etmek için çalışmalar yaptı. Bu entegre, web’deki farklı hizmetlerde oturum açmak için tek bir Facebook hesabı kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Facebook paylaşımı nasıl çalışır?

Facebook, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde olmak için mesaj göndermenize ve durum güncellemeleri göndermenize olanak tanır. Fotoğraf ve bağlantı gibi farklı içerik türlerini de paylaşabilirsiniz. Facebook’ta bir şeyler paylaşmak, diğer online iletişim türlerinden biraz farklıdır. Nispeten özel olan e-posta veya anlık mesajlaşmanın aksine, Facebook’ta paylaştığınız şeyler herkese açıktır, bu da genellikle diğer birçok kişi tarafından görüleceği anlamına gelir.

Facebook, paylaştığınız şeyleri kimlerin görebileceğini sınırlamanıza yardımcı olacak gizlilik araçları sunsa da, Facebook’un geleneksel iletişim araçlarından daha açık ve sosyal olacak şekilde tasarlandığını anlamak önemlidir.

Facebook Hesabınız Popüler Olsun

Facebook projenizle sosyal medya ortamında başarılı olmak, bilinenin dışında farklı medya kombinasyonları bulunmaktadır. Popüler olmak için yapılan bu çalışmalar sıradan olmadığı için profesyonel hesaplamalarla yapılmaktadır. Çalışmaya başlamadan önce neler yapılacağı hakkında detaylı bilgiyi önceden vermekteyiz.

Özellikle ticari amaçlı oluşturduğunuz facebook sayfanızın daha geniş kitleye yada potansiyel kullanıcılara ulaşması oldukça önemlidir. Facebook sayfanıza yapılacak profesyonel doping çalışmaları ile sayfanız ve paylaşımlarınız zaman içerisinde değerlenerek hedefine ulaşır.

Not: Doping diye tabir ettiğimiz çalışma türü %100 doğaldır.
Hiç bir şekilde kolay ve basit yöntemler uygulanmaz. Kısaca bu çalışmamızın başarısı 40 yılın birikimidir. İnternet mecraları kulaktan dolma bilgilerle yol alınacak bir alan değildir. Profesyonel olmak için profesyonel destek almalısınız.
Yapılan çalışmaların doğrudan süreçle bağlantılı olduğunu hatırlatmak isteriz…

 

 

Grup : Hizmetler
İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Hizmet: Güven: Başarı: