Bu web sitesi seodoping.com seo optimizasyon hizmeti sunma amacı ile hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup doğruluğu eksiksiz olması güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette seodoping.com tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Seodoping.com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun seodoping.com ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Seodoping.com sitesinde kullanıcılar tarafından oluşturulan her türlü bilgi ve kullanılan görsellerin gerçekliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin yasal yükümlülükler bu içerikleri oluşturan kullanıcıya ait olup, bu içerik ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından seodoping.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Siteye isteyen herkes ücretsiz üye olabilir, profil oluşturabilir. Web sitesi linkini ve sosyal medya hesaplarını ekleyebilir. Yorum ve değerlendirme yapabilir. Yapılan yorumlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz. Kullanıcı bilgileri 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Yasal Uyarı: Seodoping.com internet sitesinde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm üyeler eklediği yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her türlü bilgi içerik ve yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Seodoping.com internet sitesi hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve hukuk danışmanımız tarafından yazılı/sözlü geri dönüş yapılacaktır. Kurallara aykırı spam yapan üyelere izin verilmez.